Magnetic MRO avas Tallinnas uue angaari erinevate liinihooldusprojektide jaoks. Uus angaar lisab Magnetic MRO-le 2000 ruutmeetrit angaariruumi. Lisaks võimaldab see suurendada liinihooldustööde võimsust 40%, pikaajalisemate liinihooldustööde maht võib suureneda 30%.
Magnetic MRO uus angaar.
  • Magnetic MRO uus angaar.
  • Foto: Sixten Sepp
„Uus angaar aitab hoogustada liinihooldusteenuseid ja Magnetic MRO äritegevust tervikuna, pakkudes oma klientidele täiendavaid ressursse ja teenuseid,“ ütles Magnetic MRO juhatuse liige Jan Kotka. Liinihoolduseks eraldi angaari ehitamise vajadus tõusis, kui olemasolevates angaarides hõivasid suurema osa ruumist baasihooldusteenused, mis jätsid oma pikemate tootmisaegade tõttu liinihoolduseks vähe kohti.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.07.26, 14:36
Pakendamisliini edu algab tootmisprotsessi mõistmisest, mitte roboti valimisest
Tootmisettevõtte pakendamisprotsessi eduka automatiseerimise aluseks on kogu tootmisvoo põhjalik analüüs, et uus süsteem sobituks olemasolevasse keskkonda, aitaks vähendada tööjõuvajadust ning oleks valmis ka ettevõtte tulevasteks arenguteks. Lihtsalt roboti lisamine enamasti oodatud tulemust ei too, nendib tootmise ja tööstuse automatiseerimislahenduste arendaja Smitech OÜ tegevjuht Sander Mitendorf.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele