• 14.04.23, 12:22

Softrend näeb ekspordi taastumist, uut mööblit tellis ka Google

Mööblitootja Softrendi juhi Joonatan Vinkeli sõnul on eksport aastalõpu madalseisust taastumas ning näiteks ettevõtte kontorimööbli müük kasvas välisturgudel esimeses kvartalis võrreldes mullusega 22%. Uus partii läks teele ka Google’i kontorisse USAs.
Softrendi juht Joonatan Vinkel
  • Softrendi juht Joonatan Vinkel
  • Foto: Raul_Mee
Softrendi juhi Joonatan Vinkeli kinnitusel kasvas ettevõtte eksport mullu 45%. “Eelmise aasta esimene pool oli enamiku mööblitootjatele jaoks hea, aga lõpp vajus ära. Nüüd, esimeses kvartalis, on müük kuu-kuult jälle paremaks läinud,“ lisas Vinkel.

Seotud lood

Uudised
  • 01.11.22, 11:00
Eestlased disainisid ainulaadse vaikusekapi
Disainerid Martin Pärn ja Janno Nõu kujundasid Eesti mööblitootjale Softrendile kõrgtehnoloogilise helisummutava kabiini, millel on ainulaadne kuju ning tehnilised omadused.
Uudised
  • 07.07.22, 11:01
Mööblitootja Softrend kasvas aastaga kolmandiku võrra
Disainmööbli tootja Softrendi käive kasvas mullu 34% enam kui 6,1 miljoni euroni, millest 35% müüdi Eestist välja. Softrendi mööblit tellisid näiteks Amazoni, Google’i ja Microsofti rahvusvahelised kontorid.
  • ST
Sisuturundus
  • 02.02.26, 15:03
Laopindu justkui jagub, kuid alla 100m² suuruse lao leidmine on endiselt väljakutse?
Tallinna ja selle lähiümbrusesse on viimastel aastatel lisandunud sadu tuhandeid ruutmeetreid uusi laopindu. Logistikaparke, mis pakuvad 200–300m² suuruseid ladusid, on turul piisavalt, kuid alla 100m² suuruste laopindade leidmine on endiselt väljakutse. Väikepindade vähesust leevendavad Everaus Kinnisvara vastvalminud lao- ja stock-office-pinnad Lennuradari teel, mis on rajatud just mikro- ja väikeettevõtjate vajadusi silmas pidades.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele