• 28.12.22, 13:15

Harju Elekter võttis laenu Rootsi tehase arendamiseks

Täna sõlmisid AS Harju Elekter ja Coop Pank AS laenulepingu summas 10 miljonit eurot – muutuva intressimääraga euriboril baseeruva investeerimislaenu tähtaeg on viis aastat, teatab ettevõte.
Harju Elekter võttis laenu Rootsi tehase arendamiseks
  • Foto: Liis Treimann
Võetavat laenu kasutatakse Rootsis valminud Västeråsi tehase ehituskulude ja uue kinnisvaraprojekti arenduse rahastamiseks ning vajadusel ka olemasolevate lühiajaliste finantskohustuste vähendamiseks. Laen tagatakse I järjekorra hüpoteegiga Harju Elektri kinnistule aadressil Paldiski mnt 31, Keila.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 17.02.26, 12:05
Windak: automatiseeritud laoprotsessid lühendasid kaupade väljastamise aega 30%
Kaabli pakkimissüsteemide arendaja ja tootja Windak on tegutsenud juba ligi 30 aastat, sellest üle 20 Eestis. Tegemist on tehnoloogiapõhise tootmisettevõttega, kus tootmisprotsesside optimeerimine, automatiseerimine ja innovatsioon on strateegilise arengu keskmes. Ettevõte teenindab kliente üle maailma ning on viimastel aastatel palju tähelepanu pööranud tööprotsesside digitaliseerimisele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele