• 01.12.22, 15:45

Trükitööstuse analüüs: pakenditootjad kriisidest puutumata, teised otsivad uusi võimalusi

Trükikodade müügitulu taastus mullu küll osaliselt koroonakriisist, kuid jäi siiski aastate 2017–2018 tasemele. Pakenditootjate müügitulu kasvab seevastu pidevalt ega ole kriisidest seni suuremalt pihta saanud, kirjutas ülevaates Eesti Trüki- ja Pakenditööstuse Liidu arendusnõunik Kati Rostfeldt.
Eesti Trüki- ja Pakenditööstuse Liidu arendusnõunik Kati Rostfeldt.
  • Eesti Trüki- ja Pakenditööstuse Liidu arendusnõunik Kati Rostfeldt.
  • Foto: Mari Rostfeldt
Järgneb Rostfeldti kommentaar.

Seotud lood

TOP
  • 01.12.22, 15:22
Trükitööstuse TOPi võitja: keeruline aasta, aga patt oleks kurta
Trükitööstuse TOPi võit läks trüki- ja reklaam­materjalide tootmist korraldavale Grupp Trükiagentuur OÜ-le, mille juhtkond peab 2021. aastat vaatamata hinnatõusudele ja tekkinud paberidefitsiidile heaks taastumisaastaks.
  • ST
Sisuturundus
  • 18.11.25, 14:09
iguse mobiilne kaldaelekter muudab mängureegleid
Mobiilse kaldaelektri pistikupesa (iMSPO – igus Mobile Shore Power Outlet) näol on igus välja töötanud paindliku kaldatoite ühendussüsteemi, mida saab paigutada terminali mis tahes asukohta vastavalt laeva sildumiskohale. Lahendus, mis on juba kasutusel Hamburgi sadamas, pakub tõhusat ja kaasaegset alternatiivi traditsioonilistele kaldatoite süsteemidele. 2024. aastal pälvis iMSPO mere elektri- ja hübriidtoite Euroopa messil Amsterdamis reisi- ja kaubasadamate innovatsiooni aastaauhinna.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele