Laual on koondamised ja lühendatud töönädal, tõdevad Standardi koondamise ja tootmise seiskamise valguses teised mööblitootjad, kelle raskused panevad keerulisse seisu ka nendega seotud tootmised, kirjutab Äripäev.

- Woodmani mööblitööstuse tootmisliin.
- Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja / Scanpix
"Ma ei tea, mis veebruarist saab, seda ei tea keegi. Kuni jaanuarini elame veel," tõdes mööblitootja Woodman tegevjuht Toomas Sutrop.
Variant A on lühendatud töönädalaga töötamine, variant B on koondamine, märkis Sutrop. Ta selgitas, et Euroopas on praegu mööbli osas pakkumist liiga palju ja inimesed ei hoia raha mööbli jaoks. Tema sõnul on see mõistetav, kui valida on sooja toa ja uue mööbli vahel.
Artikkel jätkub pärast reklaami
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kaabli pakkimissüsteemide arendaja ja tootja
Windak on tegutsenud juba ligi 30 aastat, sellest üle 20 Eestis. Tegemist on tehnoloogiapõhise tootmisettevõttega, kus tootmisprotsesside optimeerimine, automatiseerimine ja innovatsioon on strateegilise arengu keskmes. Ettevõte teenindab kliente üle maailma ning on viimastel aastatel palju tähelepanu pööranud tööprotsesside digitaliseerimisele.