Keemiakraadiga ettevõtja töötab välja uudset vineeripahtlit, mis võimaldaks tööstustel parandada kiiresti võimalikke pinnavigu. Huvilisi on, kuid pahtli retsepti väljatöötamine ja selle katsetamine võtab aega.

- Termopahtli kasutamine on lihtne ja mugav. Vajadusel saab seda hiljem ka õrnalt lihvida.
- Foto: Thermix
Keemiadoktori kraadiga Kristjan Saal, Tartu Ülikooli Füüsika Instituudi kaasprofessor nanostruktuuride füüsika laboris, on ka osaühingu Thermix asutaja ning arendus- ja tootmisjuht. Lihtsustatult öeldes toodab Thermix puiduparanduspahtleid, mis ei ole väga eriline toode. Ka see, et tegu on termopahtlitega, ei ole uudis. Kuid ettevõtmise teeb eriliseks see, et tegu on ettevõtte enda poolt välja töötatud pahtlite retseptiga. Nende põhikomponendiks on taimset päritolu vaik ning pahtlid on ohutud nii kasutajale kui keskkonnale.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kraanade, materjalikäsitlusmasinate ning lisaseadmete müügi ning hooldusega tegelev ScanBalt Crane OÜ tähistab tänavu oma 25. tegutsemisaastat. Veerand sajandit on ettevõte olnud tegev valdkonnas, kus on määrava tähtsusega nende esindatavate seadmete kvaliteet, innovaatika ja tõhusus, pikaajaline koostöö ning partnerite usaldus.