Rahandusministeerium avaldas juhise, millistel tingimustel on võimalik kriisiolukorras muuta juba sõlmitud hankelepinguid.

- Sõda Ukrainas on viinud ka metallitööstuse väga keerulisse olukorda.
- Foto: Pixabay
„Koroonakriis, Ukraina sõda ja nendest tulenevad raskused kaupade tarnimisel ja sisendhindade kallinemisel võivad mõjutada juba sõlmitud riigihangete lepingute täitmist. Sellistes oludes võib olla vajalik neid lepinguid muuta – mis tingimustel ja mida üldse seadusest tulenevalt teha saab – selle kohta valmis meil põhjalik juhend,“ ütles rahandusministeeriumi asekantsler Kaur Kajak.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Tootmisettevõtte pakendamisprotsessi eduka automatiseerimise aluseks on kogu tootmisvoo põhjalik analüüs, et uus süsteem sobituks olemasolevasse keskkonda, aitaks vähendada tööjõuvajadust ning oleks valmis ka ettevõtte tulevasteks arenguteks. Lihtsalt roboti lisamine enamasti oodatud tulemust ei too, nendib tootmise ja tööstuse automatiseerimislahenduste arendaja Smitech OÜ tegevjuht Sander Mitendorf.