• 31.12.21, 09:38

Tarneahelajuht: ostmises ja hankimises oleme endiselt mugavustsoonis

Jätkusuutliku ostmise ja hankimise arendamiseks on vaja vähendada inimfaktorit ehk info peaks liikuma automaatselt tarnijani, sõnas tarneahelaekspert ja -juht Erik Hollas sügisel toimunud Ostujuhtimise aastakonverentsil. Samas takistab arengut mugavustsoon, sest inimene kui vahelüli pikendab küll kogu ostu- ja hankeprotsessi, kuid töötavat asja ei taheta muuta.
Erik Hollas
  • Erik Hollas
  • Foto: Raul Mee
Endine Fenestra AS-i tarneahelajuht ning kogu oma karjääri ostmise ja hankimisega tegelenud Erik Hollas esines oktoobris Ostujuhtimise aastakonverentsil ettekandega "Kuidas mitte osta nii, nagu ostsime 5 aastat tagasi?". Konverents kandis tänavu alapealkirja “Ostujuht kui kulujuht” ja keskendus tervise- ja tarnekriisi õppetundidele ning uutmoodi ostmisele ja innovatsioonile.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 24.11.25, 13:01
ERP on kasvu võti – ettevõtte protsessid saab tööle panna ühe süsteemiga
Tootmisettevõtted seisavad silmitsi üha keerukamate nõudmistega: tellimuste tähtajad lühenevad, kvaliteedistandardid karmistuvad ja kuluefektiivsuse vajadus kasvab. Globaalsed tarneahelad ja digitaliseerimine sunnivad otsima viise, kuidas tagada sujuv tootmine ja andmepõhine juhtimine.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele