• 10.11.21, 13:02

Mis saab veohindadest ja tarnekriisist? Logistika Aastakonverentsil on kirjas juba pea 120 osalejat!

Logistika Aastakonverentsile on end kirja pannud juba üle 110 osaleja, esinejatega on liitunud CF&S Estonia tegevjuht Tiit Arus, DSV regionaaldirektor ja juhatuse esimees Alvar Tõruke jmt. Kehtiv soodushind lõppeb täna, ehk 10. novembril.
Tänavust konverentsi modereerib majandusekspert Raivo Vare.
  • Tänavust konverentsi modereerib majandusekspert Raivo Vare.
  • Foto: Raul Mee
25. novembril Tallinna Vanasadama uues kruiisiterminalis toimuva 23. Logistika Aastakonverentsi programm on saamas paika. Esinejatest on lisandunud CF&S Estonia tegevjuht ja juhatuse liige Tiit Arus, Maxima Eesti IT direktor Vsevolod Boikov, Ospentose tegevjuht Valter Veedler, DSV regionaaldirektor ja juhatuse esimees Alvar Tõruke, Tallinki juhatuse esimees Paavo Nõgene jmt. Programmi ja esinejatega saab lähemalt tutvuda SIIN!

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 23.03.26, 09:43
Standard- või erilahendus? Õige tõsteseade otsustab investeeringu tasuvuse aastakümneteks
Lift on investeering 15–20 aasta tööefektiivsusesse, ohutusse ja kulukontrolli. Kuid millal eelistada soodsat standardlahendust ja millal nõuab objekt erilahendust, mis projekteeritakse konkreetsete mõõtude, koormuste ja regulatsioonide järgi? Projecta Balti OÜ müügijuht Sven-Erik Talivere selgitab, mida jälgida tõsteplatvormide, kaubaliftide ja magnetiliste tõsteseadmete puhul projekteerimisest kuni investeeringu tasuvuseni.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele