Täna toimub Nordic Hotel Forumi konverentsikeskuses ostu- ja hankejuhtimise suursündmus "Ostujuhtimise Aastakonverents 2021", mis seekord kannab alapealkirja "Ostujuht kui kulujuht".
17. Ostujuhtimise Aastakonverents on kokku toonud enam ku i150 osalejat.
  • 17. Ostujuhtimise Aastakonverents on kokku toonud enam ku i150 osalejat.
  • Foto: Raul Mee
17. Ostujuhtimise Aastakonverents on toonud kokku rekordilised 150 ostu- ja hankejuhti, kellest saalis kohapeal on kuulamas ligi 100 osalejat.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 26.06.26, 13:15
Tõstelahendused peavad aitama vältida ettevõtete kõige kallimat kulu – seisakuid
Ehitus-, tööstus- ja logistikasektoris räägitakse täna palju efektiivsusest, kuid praktikas määravad töö tempo sageli hoopis seadmed, mille töökindlusest sõltub kogu objekti või tootmise sujuvus. Kui tõstuk seisab, töö katkeb või masin ei vasta töötingimustele, ei tähenda see ettevõtte jaoks ainult tehnilist probleemi, vaid otsest rahalist kulu, venivaid tähtaegu ja suuremaid riske tööohutusele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele