• 01.09.21, 10:44

Eestisse tööle asumine tähendab välistalendile märkimisväärset väljaminekut

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EASi) programmi Work in Estonia koostatud raportist selgub, et välistalentide Eestisse töötama asumise ja sisseelamisega kaasnevad kulud esimese kuue kuu jooksul on märkimisväärsed, ulatudes kuni 30 000 euroni.
Work in Estonia juht Anneli Aab.
  • Work in Estonia juht Anneli Aab.
  • Foto: Rene Riisalu
Raportist selgub, et üksinda Eestisse asuva välistalendi kulud jäävad esimese kuue kuu jooksul ligikaudu 11 000 euro piiresse ning koos kaaslasega Eestisse koliva välistalendi kulud ligikaudu 18 000 euro piiresse.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 10:18
Pärnus enampakkumisel olev Hiiu tööstusküla pakub ettevõtjatele kindlust ja kasvuruumi
Pärnu linn seab end järjest kindlamalt Lääne-Eesti ettevõtluskaardile, alustades Hiiu tööstusküla arendusala hoonestusõiguste pakkumist, et tuua seni kasutamata maa sihipäraselt ettevõtluse kasutusse. Arendus viiakse ellu etapiviisiliselt, mis võimaldab ettevõtjatel valida sobiva mahuga krunt ning linnal tagada taristu järk-järguline valmimine.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele