Põhjala pruulikoja käive koroona-aastal vähenes

Põhjala pruulikoda pidava Põhjala Brewing ASi konsolideeritud netokäive vähenes 2020. aastal pandeemia tõttu 3,8 miljoni euroni, mis on 18,3% vähem kui eelmisel aastal. Pruulikoda valmistas 800 000 liitrit õlut, õllerestoran Põhjala Tap Room tegi aga juulis kõigi aegade parima müügitulemuse, teatas ettevõte.
Purgiliin on aidanud Põhjalal õlle eksporti suurendada.
  • Purgiliin on aidanud Põhjalal õlle eksporti suurendada.
  • Foto: Arno Mikkor
Ettevõtte konsolideeritud kulumi- ja finantskulude-eelseks kasumiks kujunes 260 000 eurot ning puhaskahjum ulatus 370 000 euroni.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.04.26, 08:45
Reaalajas andmed kui konkurentsieelis: kuidas nutikas andmekogumine hoiab tootmise ja logistika liikumises
Tootmises ei määra kiirust enam ainult masinad, vaid see, kui kiiresti ja täpselt liiguvad andmed. Kui info ei jõua õigel ajal õigesse kohta, muutub ka kõige paremini üles ehitatud protsess ebaefektiivseks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele