Endise eduka mööblifirma pankrot tekitab paksu verd
Tuntud mööblitootja Sarkop läks pankrotti pärast seda, kui endise kaitsepolitseiniku Indrek Põdraga seotud firma ostis mööda kummalisi teid mööblifirma aktsiad.
Rohkem kui aasta tagasi valitses Sarkopi tööstushoones Tallinna külje all peaaegu täielik vaikus.
Foto: Andras Kralla/Äripäev
Pankrotipesas on aga tekkinud küllaga segadust, sest vähemalt üks võlausaldaja on firmast raha kätte saanud, ent teised ootavad oma raha juba aastaid, kirjutab Äripäev.
Tootmise automatiseerimisele ja tööstusautomaatika erilahendustele keskenduv Eesti tehnoloogiaettevõte Smitech OÜ on üles ehitatud kahele tugevusele: ambitsioonikale visioonile ja kõrgetasemelisele insenerioskusele. Mõlemat jagub nii tegevjuht Sander Mitendorfile kui ka peainsener Andres Kruglovile, kes ühise ettevõtmisena otsustasid panna õla alla Eesti tööstuse arengule.