Autotööstus ei uskunud, et taastumine toimub nii kiiresti ja niivõrd hästi – kõik olid valmis pikaks vinduvaks kriisiks, rääkis Amserv Grupi juhatuse esimees Raivo Kütt Äripäeva raadio hommikuprogrammis.
Raivo Kütt märkis intervjuus, et suurenenud nõudlus elektroonikakiipide järele ja katkenud tarneahelad võib tähendada, et esimeses kvartalis jääb tootmata kuni miljon autot. "Niipalju kui mina olen aru saanud, ei ole tegemist mingisuguse katastroofiga, vaid autotööstus põhimõtteliselt tunnistab, et paljudel juhtudel on nad tootmist valesti planeerinud," rääkis Kütt.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Töörõivad on igas tootmis- ja tööstusettevõttes igapäevatöö loomulik osa. Samas tähendab nende haldamine ettevõtete jaoks sageli hulka nähtamatut tööd. Mida rohkem on töötajaid ja mida suurem on personalivoolavus, seda keerulisemaks töörõivaste haldamise süsteem muutub.