Tootearendusvõistlusel Formula Student osalev Eesti võistkond Formula Student Team Tallinn jätkab nii mehitatud kui isejuhtiva elektrivormeli ehitamist, uue hooaja eesmärk on võistelda vähemalt neljal etapil.

- Isejuhtiva vormeli arendamist alustati 2018. aastal.
- Foto: Timo Anis
Võistkonna uus juht, neljandat aastat tiimi kuuluv TalTechi tootearenduse ja tootmistehnika magistriõppe esmakursuslane Georg Kõivumägi rõhutas, et eelmiseks hooajaks said reaalselt valmis nii mehitatud elektrivormel FEST20 kui isejuhtiv elektrivormel, kusjuures mitmed konkurendid seda ei suutnud.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Tootmisettevõtte jaoks ei ole aur eesmärk omaette. Oluline on, et tootmine toimiks plaanipäraselt, kulud püsiksid kontrolli all ja tehniline lahendus ei seoks ettevõtet liigselt ühe kütuse või tarnesuunaga. Viimaste aastate energiakriisid ja hinnatõusud on näidanud, kui kiiresti võib seni sobiv lahendus muutuda liiga kalliks, jäigaks või lihtsalt liiga riskantseks.