Eesti Energia müügitulud vähenesid eelmisel aastal eeskätt Covid-19 pandeemiast tingitud väiksema energianõudluse tõttu 2019. aastaga võrreldes 10 protsenti ja puhaskasum 45 protsenti.

- Eesti Energia lisas Auvere elektrijaama väärtusele 36 miljonit eurot ja peab seda kõige efektiivsemaks juhitavaks elektritootmisvõimsuseks
- Foto: Andras Kralla
Eesti Energia teenis 2020. aastal 833,7 miljoni euro suuruse müügitulu juures 213,6 miljoni eurot kulumieelset ärikasumit (EBITDA) ning 19,3 miljonit eurot puhaskasumit.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Tootmistarkvara lubab paremat ülevaadet, suuremat efektiivsust ja kindlamat tarnevõimet. Ometi seda paljudes ettevõtetes täna ei kasutata ning kogub harjumuspärase Exceli kõrval tolmu. Miks see nii on ja mida teha teisiti? Tootmistarkvara ekspert Marko Toomla sõnul on asi inimestes, mugavuses ning juurdunud harjumustes. Tegutsema hakatakse tavaliselt alles siis, kui ettevõtte olukord on juba keeruline.