• 25.02.21, 09:07

Elektroonikaettevõte Incap kasvatas aastaga käivet 50 protsenti

Saaremaal tegutseva Incapi elektroonikatööstuse emafirma esialgsed majandustulemused näitavad koroona-aastast hoolimata 50 protsendi suurust käibekasvu ja 35-protsendilist ärikasumi kasvu. Jätkuvat kasvu prognoositakse ka aastaks 2021.
Incapi Saaremaal asuv elektroonikatehas.
  • Incapi Saaremaal asuv elektroonikatehas.
  • Foto: Arno Mikkor
Incapi presidendi Otto Richard Puki sõnul oli möödunud aasta kõigi jaoks tõsine väljakutse ning tõi ebakindlust ka Incapile. "Pidime pandeemia tõttu tööd ümber korraldama ja ka tehaseid ajutiselt sulgema, kuid suutsime sellegipoolest kriisist läbi saada ja püsida kasvustrateegia kursil," selgitas ta.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.10.25, 18:27
HUUMi plahvatuslik hüpe Tartu garaažist maailmaturule Odoo abiga
HUUM alustas garaažiettevõttena, mis asus „kusagil Tartus“ ja valmistas keriseid. Kuid ettevõtte ambitsioon oli edasi kasvada nii garaažist kui ka Tartust. Selleks tuli valida omale ka ERP süsteem, mis ei jääks arengu tarbeks kitsaks, kuid ei tekitaks oma halduse või kulukuse poolt liigset koormust. Valikus olid mitmed tootmisele optimeeritud ERP süsteemid ja Odoo.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele