Ettevõtlus Arendamise Sihtasutus (EAS) viis koostöös Eesti Kaitsetööstuse Liiduga ettevõtted Eesti ühisstendiga rahvusvahelisele kaitsetööstuse messile IDEX 2021, mis toimub 21.-25. veebruarini Abu Dhabis.

- Milrem Roboicsi mehitamta sõiduk kaitsetööstusmessil IDEX.
- Foto: EAS
EASi Araabia Ühendemiraatide ekspordinõuniku Ege Devoni sõnul on kaitsetööstusmess IDEX üks suuremaid ja tähtsamaid kaitse- ja relvatööstuse valdkonna messe maailmas. „IDEX on suurepärane võimalus Eesti kaitsetööstuse ettevõtetel esitleda oma uusimaid tehnoloogiaid piirkonnas, kus hinnatakse toodete innovaatilisust ja otsitakse uusi lahendusi,“ ütles Devon.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Töörõivad on igas tootmis- ja tööstusettevõttes igapäevatöö loomulik osa. Samas tähendab nende haldamine ettevõtete jaoks sageli hulka nähtamatut tööd. Mida rohkem on töötajaid ja mida suurem on personalivoolavus, seda keerulisemaks töörõivaste haldamise süsteem muutub.