• 02.02.21, 09:06

Idufirma Bikeep toodab vaid Eestis: partnerite hulgas on nimekad tootjad

Nutikate jalgrattaparklate tootja Bikeep juht Kristjan Lind rääkis Äripäeva raadio saates „Ideest kasumini“, et ettevõte disainib ja toodab siiani kogu oma toodangu vaid Eestis.
Bikeepi juht Kristjan Lind ütleb, et ettevõte toodangut ehk nutikaid rattaparklaid leiab juba 16 riigist.
  • Bikeepi juht Kristjan Lind ütleb, et ettevõte toodangut ehk nutikaid rattaparklaid leiab juba 16 riigist.
  • Foto: Liis Treimann
„Vahet ei ole, kas me paigaldame rattaparkla Uus-Meremaale või San Franciscosse – kõik on toodetud Eestis,“ kinnitas Kristjan Lind ja tõi välja ka mõned tööstusettevõtted, kes Bikeepile tootmisteenust pakuvad.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.04.25, 15:14
Valik töökindlaid tööstusseadmeid Astro Balticsilt
Tööstusettevõtte tööprotsesside edukus algab töökindlatest ja vastupidavatest seadmetest. Lahendused, mis taluvad äärmuslikke töötingimusi ning toetavad kiiret ja täpset andmetöötlust, muudavad igapäevaprotsessid sujuvamaks ja efektiivsemaks. Tööstusseadmed aitavad vähendada seisakuid, tõsta tootlikkust ja kindlustada tööprotsesside sujuvuse ka karmides oludes ‒ olgu tegemist laohalduse, tootmise, toodete etiketeerimise või andmesisestuse ja -vahetusega.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele