• 27.01.21, 14:01
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Jaano Haidla: puidusektor vajab pikka vaadet

Metsa- ja puidutööstus on pigem jäetud iseseisvale arenemisele, kuid puidusektor vajab edasiliikumiseks pikka vaadet ja strateegiat, ütles ASi Graanul Invest juhatuse liige Jaano Haidla teemaveebile metsamajandusuudised.ee.
Graanul Investi juhatuse liige Janno Haidla.
  • Graanul Investi juhatuse liige Janno Haidla.
  • Foto: Jake Farra
„Eesti puidu- ja metsatööstus on juba täna maailmas esirinnas, meil on olemas kogemused ja teadmised, mille baasilt astuda järgmised sammud puidu väärindamises,” kinnitab Janno Haidla. „Tuleb panustada teadusesse ja kompetentsi kasvatamisse, et võiksime kasvada globaalseks puidutöötlemise teadus- ja arenduskeskuseks ning olla metsarikas maa, mis paistab silma nutikate lahenduste poolest.”

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.03.26, 09:58
NOBE rajas Tallinna lennujaama tehniliselt väga nõudliku lennukihoolduskompleksi
Ehitusfirma NOBE rajas koostöös tellija Airport Cityga Tallinna lennujaama lõunaküljele ühe viimaste aastate tehniliselt keerukama tööstushoone Eestis – lennukihoolduskompleksi rahvusvahelisele lennundusettevõttele Magnetic MRO. Väljakutseks olid üle 40-meetrised kandepostideta silded, ulatuslik pinnasevahetus, ülim ehitustäpsus ning hoone vastavus eriti rangetele lennundusohutus- ja konstruktsiooninõuetele. Projektis lõi kaasa enam kui 80 koostööpartnerit.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele