• 14.01.21, 10:35

Emöke Sogenbits: pseudoprobleemidega tegelemine tuleb lõpetada

Valitsusel tuleb lõpetada pseudoprobleemidega tegelemine ning keskenduda inimestele ja nende tööandjatele, kommenteeris sisepoliitilisi arenguid Hanza Mechanics Balti klastri juht Emöke Sogenbits.
Emöke Sogenbits.
  • Emöke Sogenbits.
  • Foto: Raul Mee
"Ainus, mida loodan, on see, et lõpetataks see pseudoprobleemide ja oma egodega tegelemine ning keskendutaks inimestele ja nende tööandjatele," ütles Emöke Sogenbits Tööstusuudistele.

Seotud lood

Uudised
  • 13.01.21, 17:13
Oltjer: teema number üks peaks olema tasakaal viiruse tõkestamise ja majanduse turgutamise vahel
See, kuidas hoida parimat tasakaalu viiruse tõkestamise ja majanduse turgutamise vahel, peaks olema riigikogus teema number üks, ütles Chemi-Pharmi omanik Ruth Oltjer.
Arvamused
  • 14.01.21, 10:09
Jüri Käo: lahkuv valitsus kahjustas selgelt Eesti mainet
Jüri Ratase teine valitsus tegi Eesti rahvusvahelisele mainele karuteene ning tehtut ei ole kerge lappida, nendib ettevõtja Jüri Käo, kes toetab järgmise peaministrina Kaja Kallast.
  • ST
Sisuturundus
  • 09.06.25, 08:00
Eesti suurim iguse robot leidis kodu Metaprindis
igus kui tuntud masinaehituslike komponentide tarnija on jõudsalt edasi arendanud võimekust robotlahenduste osas. Lineaarrobotite puhul pakutakse reeglina standardlahendusi, milleks on käigupikkused mõõtudes 2000 x 2000 x 1000 mm. Kuid siis esitas huvitava väljakutse ettevõte Metaprint, kes vajas rätsepalahendust tööalaga 4700 x 2600 x 900 mm.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele