• 16.12.20, 10:00

Saksa ettevõte hakkab pakkuma konkurentsi kohalikele energia- ja soojatootjatele

Saksamaa üks juhtivaid energiatootjaid Danpower GmbH, mis kuulub Enercity kontserni, otsib Eestis taastuvenergia projekte, kuhu on valmis investeerima kuni 100 miljonit eurot, teatas ettevõtte Eesti tütarfirma pressiteates.
Danpower GmbH tütarfirma Danpower Eesti ASi juhatuse liige Juhan Aguraiuja sõnul on Saksa energiatootja valmis investeerima 100 miljonit eurot.
  • Danpower GmbH tütarfirma Danpower Eesti ASi juhatuse liige Juhan Aguraiuja sõnul on Saksa energiatootja valmis investeerima 100 miljonit eurot.
  • Foto: Pressimaterjalid
„Meile pakuvad Eestis huvi väikese ja keskmise suurusega taastuvenergeetika projektid, mille investeeringu maht on kuni 100 miljonit eurot. Eriti meeldib meile ellu viia innovaatilisi ja keerukaid projekte,“ ütles Danpower GmbH tütarfirma Danpower Eesti ASi juhatuse liige Juhan Aguraiuja. Praegu kuuluvad Danpower Eestile Võru ja Puiga kaugküttesüsteemid.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.11.25, 13:34
Kaks AI tööriista Business Centrali pilveversioonis tõstavad kiirust ja kvaliteeti
Kui teie ettevõte on alustamas majandustarkvara juurutust ja otsus on tehtud MS Dynamics Business Centrali (BC) kasuks, siis järgmine valik tuleb teha pilvemajutuse või oma serverites majutamise vahel. Pilv vs. on-prem valik seisab ees ka siis, kui asute Business Centrali versiooni uuendama.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele