Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Uue tarnepartneri riskianalüüs on kõige paremini investeeritud aeg

„Uue tarnepartneri auditeerimisse tasub aega investeerida ja kui too kipub mingeid andmeid varjama, on see selge ohumärk,“ lausus Stoneridge Electronicsi globaalne hankejuht Kädly Põld täna alanud Pärnu Tarneahelakonverentsil.
Kädli Põld soovitab võimalikke riske põhjalikult hinnata, eriti praegusel koroonaajal.
  • Kädli Põld soovitab võimalikke riske põhjalikult hinnata, eriti praegusel koroonaajal.
  • Foto: Raul Mee, fotograaf
Uue tarnija valikul tasub teha esmalt endale selgeks, millistele tingimustele peab teie ettevõttele usaldusväärne partner vastama ja kui suur on tema vastupidavusvõime kriisiolukordadele.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.04.26, 09:57
Vale protsessiklapi- ja ajamivalik võib viia tootmise ootamatute seisakuteni ja liigse energiakuluni
Toidu- ja joogitööstuses, keemia- ja farmaatsiasektoris, veetöötluses ning erinevates automatiseeritud tootmisprotsessides kasutatavad protsessiklapid on tööstuslikes süsteemides keskse tähtsusega komponendid. Klapi kvaliteet mõjutab otseselt süsteemi töökindlust, aidates vältida lekkeid, minimeerida seisakuid ja tagada protsessi stabiilsus ka muutuvates töötingimustes.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele