Seitsme ettevõtlusliidu esindajad esitasid valitsuse koalitsioonierakondade juhtidele ja Riigikogu majandus- ning rahanduskomisjoni esimeestele pöördumise, kus on ettepanekud, mis aitavad kaasa majanduse taastumisele pikaajalises vaates.
Töötleva tööstuse toodang moodustab 70% ekspordist, tuletab Eesti Masinatööstuse Liidu juht Triin Ploompuu meelde.
  • Töötleva tööstuse toodang moodustab 70% ekspordist, tuletab Eesti Masinatööstuse Liidu juht Triin Ploompuu meelde.
  • Foto: Raul Mee
Pöördumise esitasid elektroonikatööstuse, info- ja kommunikatsioonitehnoloogia sektori, masinatööstuse, trüki- ja pakenditööstuse, metsa- ja puidutööstuse, plastitööstuse ning pangaliidu esindajad. Kokku on pöördumises neli ettepanekut.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 17.06.26, 14:50
Kuidas vähendada robotliinide energiakulu vaakumtehnoloogia abil
Tootmisettevõtetes otsitakse üha enam lahendusi, mis aitaksid vähendada käsitööd, muuta protsesse stabiilsemaks ja parandada töötajate ergonoomikat. Üks võimalus selleks on vaakumtehnoloogia, mida kasutatakse järjest laiemalt nii robotiseeritud tootmisliinidel, pakendamises kui ka materjalikäsitluses.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele