Väikejoogitootja Punch Drinks alustas täna investeerimis- ja kauplemisplatvormil Funderbeam kampaaniat sooviga kaasata kuni 400 000 eurot.
Punch Drinksi kaasasutaja ja juht Kristjan-Walter Kask loodab investoritelt leida rahalist tuge.
  • Punch Drinksi kaasasutaja ja juht Kristjan-Walter Kask loodab investoritelt leida rahalist tuge.
  • Foto: Liis Treimann
Ettevõte plaanib laiendada eksporti Põhjamaadesse, arendada uusi tooteid ning avada esitluskeskuse, mis ühendab baari, kokteililaboratooriumi ja tootmisüksuse.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 25.05.26, 15:17
Schneider Electricu juht: Eesti konkurentsivõime sõltub taskukohasest elektrist ja elektrifitseerimisest
Tänapäeva globaalses majanduses on juurdepääs taskukohasele ja usaldusväärsele elektrile muutumas otsustavaks konkurentsiteguriks. Eesti on Euroopa kontekstis heas positsioonis, kuid Schneider Electricu Põhjamaade ja Balti riikide piirkonna juhi Petr Hermanni sõnul sõltub edasine areng elektrifitseerimise kiirendamisest, võrguinfrastruktuuri tugevdamisest ja energiatõhususe parandamisest. Kuigi olulised sammud on juba astutud, „pole kõik veel tehtud,“ rõhutab ta, viidates vajadusele kiiremate investeeringute ja süsteemi ümberkujundamise järele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele