Balti Logistika juhatuse liikme Magnus Lepasalu sõnul sõltub logistikasektori lähitulevik ennekõike maailmamajanduse ja tööstuse käekäigust.
Kõige enam on vähenenud autotööstusega seotud kaupade veod, kus langus on koguni 51%.
  • Kõige enam on vähenenud autotööstusega seotud kaupade veod, kus langus on koguni 51%.
  • Foto: Shutterstock
Sügis näitab, kas jätkub normaliseerumine või tuleb maailmal rinda pista teise viiruselainega ja uute piirangutega. „Kui realiseerub viimane stsenaarium, muutub olukord nii maailma kui Eesti majanduses kindlasti keerulisemaks,“ tõdes Lepasalu.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 07.07.26, 09:20
Danival MW: edukas allhanke müügitöö algab ammu enne hinnapakkumise tegemist
Kui veel viis aastat tagasi piisas metallitööstustel uue kliendi leidmiseks heast hinnast ja mõnest kohtumisest, siis täna on allhanketööstuse müügitöö muutunud märksa pikemaks ja süsteemsemaks. Konkurents on kasvanud, kliendid kaaluvad otsuseid põhjalikumalt ning partnerit ei valita enam ainult tootmisvõimekuse või hinnakirja järgi.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele