• 03.08.20, 10:10
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Windoor nõuab tuntud kinnisvaraarendaja pankrotti

Klaasfassaadide tootja Windoor nõuab Venemaa ühe suurima arendajaga FSK seotud Tycoon OÜ pankrotti, kes Kalevi Panorama arendusega on võlgu jäänud, kirjutab Ärileht.
Tallinnas Kalevi Panorama kinnisvaraarendust juhtiva Tycooni omanik Juri Petrov.
  • Tallinnas Kalevi Panorama kinnisvaraarendust juhtiva Tycooni omanik Juri Petrov.
  • Foto: Liis Treimann
Windoor on kohtule esitatud dokumentides väitnud, et Tycoonil on võlgu 19 miljoni euro jagu ja et kinnisasjade lõpuni ehitamine on peatunud määramata ajaks, sest alltöövõtjatele ollakse võlgu. Ent müümata vara pole likviidne, sest pangad ei rahasta võimalikke ostuhuvilisi.

Seotud lood

Uudised
  • 30.01.20, 16:58
Windoor läks saneerimisele
Klaasfassaadide tootja Windoor jäi 2018. aastal kahjumisse, on maksuametile võlgu üle 200 000 euro ja läks eelmise aasta lõpus saneerimisele.
  • ST
Sisuturundus
  • 01.04.26, 15:15
Eesti tööstuses on puudu kuldsetest kätest, mis tulevad üha enam appi piiri tagant
Eesti tööstus seisab silmitsi paradoksiga – tööd ja tellimusi justkui jagub, kuid inimesi, kes need ära teeksid, mitte. Eriti terav on puudus kvalifitseeritud oskustöölistest nagu keevitajad ja CNC-pingi operaatorid, kelle leidmine kohalikult tööturult on muutunud pea võimatuks. “Spetsialistide puudus on jätkuvalt kõrge – uusi inimesi ei tule piisavalt peale ja samal ajal liigub kogenud tööjõud pensionile,” selgitab olukorda Hansavesti asutaja Janek Sirg.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele