• 07.07.20, 16:07
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

VKG omanikud võtavad kasumit

Viru Keemia Grupi osanikud võtavad dividendide ja aktsiate tagasiostu teel ettevõttest kümnete miljonite eurode ulatuses omanikutulu.
VKG suurosaniku Priit Piilmanni osaks on kahe aasta dividendide ja aktsiate tagasiostu pealt tulnud kokku 9 miljonit eurot.
  • VKG suurosaniku Priit Piilmanni osaks on kahe aasta dividendide ja aktsiate tagasiostu pealt tulnud kokku 9 miljonit eurot.
  • Foto: Raul Mee
Möödunud aastal maksis VKG dividendideks 3,2 miljonit eurot, lisaks ostis ettevõte aktsionäridelt tagasi 2 protsenti aktsiapakist, mille eest käidi välja 12 miljonit eurot. Tänavu võeti dividendidena 8 miljonit eurot, selgub ettevõtte majandusaasta aruandest.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.01.26, 16:22
Metallitööettevõtte Danival MW kasvulugu: ühemehe-garaažist 5800 ruutmeetrise hooneni
2012. aastal väikesest ühemehe-töökojast alguse saanud perefirma Danival MW OÜ on kasvanud 60 töötajaga metallitööettevõtteks, mille tootmine ja ladu on laienenud 5800 ruutmeetrini ning klientide ring suureneb igal aastal.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele