• 06.04.20, 09:40
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Olle Horm: see kriis tuleb ilmselt sügavam, kui arvata oskame

Valgas asuva lihatööstuse Atria juht Olle Horm tunnistas, et teadmatus ajab teda hulluks.
Olle Hormi sõnul on kõige hullem asi teadmatus, mis tulevik toob
  • Olle Hormi sõnul on kõige hullem asi teadmatus, mis tulevik toob
  • Foto: Andras Kralla
Kriisi mõju on tema hinnangul Atriale väiksem kui teistele ettevõtetele, samas ei varjanud ta, et tunneb hirmu. „Hirm on, et midagi teha ei saa ja teadmatus on see, mis hulluks ajab.“

Seotud lood

Uudised
  • 03.04.20, 09:23
Metallitööstus Birger: praegu veel kaup liigub
Praegu vaikselt veel kaup liigub, kuid tagasilöögid on suured, sest nõudlus on kukkunud, tõdes metallitööstuse Birger juht Aleksei Männiste.
  • ST
Sisuturundus
  • 12.12.25, 12:35
Tark energiamajandus peaks olema ettevõtete strateegiline valik
Energiaturg on murdepunktis. Taastuvenergia kiire kasv, võrkude piiratud läbilaskevõime ja desünkroniseerumine Venemaa elektrisüsteemist on viinud Eesti energiasüsteemi Euroopa sagedusalasse ja tänu sellele oleme ettearvamatu naabri elektrisüsteemist sõltumatud. Samas peame koos naabrite Läti, Leedu ja Soomega hoidma energiasüsteemi toimimas ja panustama rohkem varustuskindluse tagamiseks. Tuleb mitte ainult rääkida muutustest, vaid ehitada süsteeme, mis on juhitavad ja mis võimaldavad ettevõtetel uues reaalsuses raha teenida, riske vähendada ja energiat targalt juhtida.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele