Metallitööstuse Tarmetec juht Toomas Lepp ütleb, et ettevõte töötab sel nädalal täisvõimsusel ja tellimusi on ees niipalju, et täisvõimsusel saab jätkata veel umbes seitse nädalat.
Toomas Lepa sõnul aitab Tarmeteci ka hästi õnnestunud ostustrateegia
  • Toomas Lepa sõnul aitab Tarmeteci ka hästi õnnestunud ostustrateegia
  • Foto: Raul Mee, fotograaf
"Kujutan ette, et hetkel ongi ettevõtted väga erinevates olukordades," hindab metallitööstuse Tarmetec juht Toomas Lepp praegust tuluolukorda. "Palju sõltub see aga sellest, millise strateegia on iga ettevõte endale varem valinud."

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.05.26, 14:27
Kuidas säilitada tootmisettevõtte energiajulgeolek heitlikes turutingimustes
Tootmisettevõtte jaoks ei ole aur eesmärk omaette. Oluline on, et tootmine toimiks plaanipäraselt, kulud püsiksid kontrolli all ja tehniline lahendus ei seoks ettevõtet liigselt ühe kütuse või tarnesuunaga. Viimaste aastate energiakriisid ja hinnatõusud on näidanud, kui kiiresti võib seni sobiv lahendus muutuda liiga kalliks, jäigaks või lihtsalt liiga riskantseks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele