Jälgime olukorda pingsalt ja vastavalt varem kokkulepitud toimimisplaanidele oleme valmis reageerima muutuvatele turuoludele ja -tõrgetele, kinnitas HKScani juhatuse esimees Anne Mere.

- Anne Mere
- Foto: Veiko Tõkman
HKScan Estonia juhatuse esimees Anne Mere ütles
teemaveebile Põllumajandus.ee, et rahvusvahelise tööstusettevõttena on HKScan kriisideks valmistunud ja see ongi osa ettevõtte tööst.
"See tähendab, et me juba toimime vastavalt ettevaatusabinõudele ja oleme sama nõudnud koostööpartneritelt, et tagada põllumajandus- ja tootmisüksuste tavapärane töö. Jälgime olukorda pingsalt ja vastavalt varem kokkulepitud toimimisplaanidele oleme valmis reageerima muutuvatele turuoludele ja -tõrgetele," kinnitas Mere.
Samas ta rõhutas, et valitsuskomisjon saaks toidutööstusettevõtteid tervikuna aidata eeskätt sellega, kui tagatakse rahvusvaheline kaubavahetus ja tõrgeteta taaskehtestatud riigipiiride ületamine. Need on kiiresti rikneva toidukauba puhul väga olulised.
Artikkel jätkub pärast reklaami
"Lisaks oleme toidutööstuste poolt teinud ettepanekud, et töötajate võimaliku haigestumise korral oleks keskse süsteemiga võimalik kaasata ajutist tööjõudu. Kindlasti on oluline ka toidu ohutuks tootmiseks vajalike isikukaitse- ja desovahendite saadavus," lisas ta.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kraanade, materjalikäsitlusmasinate ning lisaseadmete müügi ning hooldusega tegelev ScanBalt Crane OÜ tähistab tänavu oma 25. tegutsemisaastat. Veerand sajandit on ettevõte olnud tegev valdkonnas, kus on määrava tähtsusega nende esindatavate seadmete kvaliteet, innovaatika ja tõhusus, pikaajaline koostöö ning partnerite usaldus.