Kui tehase töötajal ilmnevad sümptomid - köha, palavik või hingamisraskused -, mis võivad viidata koroonaviirusele, peaks ta viivitamatult koju jääma, ütles terviseameti peadirektori asetäitja Jelena Tomasova.
- Koroonaviiruse üks sümptomitest on palavik Foto: Pixabay
Mida tuleks teha olukorras, kus konveieri taga töötaval tootmistöötajal ilmnevad koroonaviiruse sümptomid - köha, palavik või hingamisraskused?
"Loomulikult teeb murelikuks uue koroonaviiruse levik ning enda ja teiste kaitsmiseks peaksid kõik töökollektiivi liikmed jälgima hügieeninõudeid ning pesema sageli käsi," ütles terviseameti peadirektori asetäitja Jelena Tomasova Tööstusuudistele.
"Kui tehase töötajal ilmnevad sümptomid - köha, hingamisraskused või palavik -, mis võivad viidata ägedale respiratoorsele nakkusele, sh koroonaviirusele, siis peaks ta viivitamatult koju jääma ning võtma ühendust perearstiga, kes korraldab vajadusel testimise," lisas ta.
Veel ütles Tomasova, et teised töökollektiivi liikmed peaksid jälgima oma tervist ning sümptomite ilmnemisel samuti jääma koju ning kontakteeruma oma perearstiga.
Tulekul!
Räägime:
*praktilistest lahendustest kriisiplaani koostamiseks ja elluviimiseks;
*sellest, mida on ettevõtetel igapäevaseks töökorralduseks õppida kriisi läbi teinud Hiinalt;
*kuidas kaitsta töötajaid koroonaviiruse eest - praktilised nõuanded;
*töötajate motivatsiooni hoidmisest ja juhtimiskultuurist kriisiolukorras.
Registreeri end soodsa hinnaga 39 eurot + km (46,8 eurot km-ga)
SIIN.
Seotud lood
Kui veel 20 aastat olid koht- ehk LAN-võrku liidetud põhiliselt arvutid, siis täna on ühises võrgus kõik seadmed alates küttelahendusest, valgustusest ja külmkapist kuni tööstusseadmeteni. Tehnoloogia areneb hoogsalt ja järk-järgult liigutakse vaskkaablil põhinevatelt ühendustelt üle fiiberoptilistele ja üle õhu lahendustele. LAN-võrgu olevikust ja tulevikust räägib YEInternationali tootejuht Henri Voogla.