Raasiku Elektrist lahkuv Kristo Kaugija jääb tööstussektorisse

Kristo Kaugija  Foto: Erakogu

Viimaseid päevi Raasiku Elektris tegevjuhina ametis olev Kristo Kaugija ei avalikusta oma edaspidiseid plaane, kuid kinnitab, et jätkab tööd tööstussektoris.

Raasiku Elektri tegevjuht Kristo Kaugija teatas märtsis, et lahkub ettevõttest. Kaugija annab juhtimise üle 22. aprillil ja tema viimane tööpäev on 30. aprill, kirjutab ettevõte oma kodulehel.

„Ligemale kahe aasta jooksul, mil ma tegevjuhina toimetasin, sai tehtud päris palju ja antud ettevõttele uus hingamine. Minu üheks eesmärgiks oli kindlasti ekspordi edendamine, mille otsa ma edukalt ka lahti tegin," ütleb Kaugija.

Ta lisab, et ettevõte on oma tuntuse taastanud ja tänu kvaliteetsele tööle heas nimekirjas ka võõrsil. „See on uuele tegevjuhile edasistel sammudel kindlasti suureks abiks. Ma siiralt loodan, et seni tehtud tööd ei jäeta unarusse ning jätkatakse tegutsemist Raasiku Elektri edendamise ja ekspordiga,” märgib ta.

Kaugija ei soovi praegu edasisi plaane avalikustada, kuid kinnitab, et jääb edasi tööstussektorisse, sest see valdkond paelub teda praegu kõige rohkem.

Jaga lugu:
TÖÖSTUSUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad tööstusuudised igal nädalal enda postkasti.

Tööstusuudised.ee toetajad:

Harro Puusild
Harro PuusildTööstusuudised.ee juhtTel: 519 355 24
Rain Jüristo
Rain JüristoReklaamimüügi projektijuhtTel: 6670 077