Äripäeva uus teemaveeb keskendub puidule ja metsale

Metsatööstus on Eesti üks olulisemaid tööstusharusid.
Metsatööstus on Eesti üks olulisemaid tööstusharusid.

Täna alustas Äripäeva uus teemaveeb metsamajandusuudised.ee, mis kajastab metsamajanduse, puidutööstuse, aga ka laiemalt looduse, keskkonna, metsahariduse ja sektori rahastuse teemasid.

Veeb koondab ühte kohta kokku kõik olulise info, mis aitab sektoris tegutsejal teha paremaid äriotsuseid ning olla teadlik keskkonnateemadest/otsustest, mis tema tööd võivad mõjutada, kirjutab metsamajandusuudised.ee.

Veebi toimetajana asub tööle Evelin Süld. „Veeb annab sektori ettevõtjatele ülevaate Eesti metsandussektori käekäigu kohta ja kajastab metsandusalaseid uudiseid ka mujalt maailmast,“ ütles uue veebi toimetaja.

Keskkonnaminister Siim Kiisler tunnustada Äripäeva uue teemaveebi avamise puhul. „On väga hea, et keskkonna, sh metsanduse ja looduskaitse, uudiste vahendamiseks on lisandunud uus infokanal. Meie meediaruumis on keskkonnateemade kohta küll üsna palju infot, kuid sageli on see üsna killustatuna laiali. Lisaks ei ole sellest alati kõik tõepärane info. Seetõttu võib usaldusväärse ja asjakohase teabe eristamine olla teinekord paras pähkel. Asjaliku uue infokanali lisandumine on siin aga suureks abiks,“ lausus Kiisler.

Osale arutelus

  • Äripäev

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

Teabevara