• 22.10.18, 15:20
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kuulake järele! Tööstusuudised eetris: insenere on tööjõuturult keeruline leida

Saates tuleb juttu inseneridest ja inseneeria olukorrast Eestis. Paljude teiste teemade seas räägime ka tööjõust – häid insenere on tööturul vähe saada ja inseneribürood tunnevad, et peagi tuleb hakata teiselt poolt riigipiiri lisajõudu otsima.
Meelis Viisileht ja Dmitri Jekimov
  • Meelis Viisileht ja Dmitri Jekimov
  • Foto: Roberta Lupp
Saates on teemat lahkamas Teamwork Engineeringu juht Meelis Viisileht ja Deck Engineeringu juht Dmitri Jekimov.
Saadet juhib Harro Puusild.
Saadet toetab Radius Machining.

Artikkel jätkub pärast reklaami

 
Autor: Äripäev.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.01.26, 09:08
Osale konverentsil: julgeolekukord ja kindlustuslahendused 2026. aastal
Viimaste aastate sündmused Eestis, Euroopas ja laiemalt maailmas näitavad, et julgeolekukeskkond muutub kiiresti ning selle mõju ettevõtlusele ei ole enam teoreetiline. Kuidas mõjutavad ettevõtteid hübriidrünnakud, tarneahela katkestused, drooniintsidendid või poliitiliselt motiveeritud küberrünnakud? Mille vastu on ettevõte tegelikult kindlustatud ja millised riskid võivad jääda täielikult katmata?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele