• 28.07.18, 17:39
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Teadusest tööstusesse – mida vajab ettevõtja?

Eesti on IT-firmade kasvulavana maailmas tuntud. Kui palju toimub Eestis teadusmahukat tootearendust ja kuidas aidata Eesti ettevõtetel luua teadusmahukate projektide abil enam lisaväärtust?
Kaupo Reede
  • Kaupo Reede
  • Foto: Raul Mee
Saates "Eetris on Arvamusfestival" osalevad Kaupo Reede (majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi majandusarengu osakonna juhataja) ja Jüri Nuust (OÜ Fasteco juhatuse liige). Saadet juhib Katrin Vaga (TTÜ Mektory innovatsiooni- ja ettevõtluskeskuse kommunikatsioonijuht).
 
Autor: Äripäev.ee

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.02.26, 15:03
Laopindu justkui jagub, kuid alla 100m² suuruse lao leidmine on endiselt väljakutse?
Tallinna ja selle lähiümbrusesse on viimastel aastatel lisandunud sadu tuhandeid ruutmeetreid uusi laopindu. Logistikaparke, mis pakuvad 200–300m² suuruseid ladusid, on turul piisavalt, kuid alla 100m² suuruste laopindade leidmine on endiselt väljakutse. Väikepindade vähesust leevendavad Everaus Kinnisvara vastvalminud lao- ja stock-office-pinnad Lennuradari teel, mis on rajatud just mikro- ja väikeettevõtjate vajadusi silmas pidades.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele