• 12.02.18, 17:24
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

MKM korraldab tööstusettevõtete rahastusvõimaluste infotunni

Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium (MKM) korraldab 14. veebruaril rahastusvõimaluste infotunni, kuhu oodatakse osalema ka huvilisi tööstusettevõtetest.
Urve Palo
  • Urve Palo
  • Foto: Andras Kralla
Rahastusvõimaluste infotunnil astub üles ettevõtlus- ja infotehnoloogiminister Urve Palo, kes kõneleb tööstuspoliitika rohelisest raamatust.
Lisaks esineb Ernst & Youngi esindaja Martin Malinovski, kes tutvustab analüüsi Eesti kapitalituru hetkeseisust ja tööstusettevõtete võimalustest.
KredExi juht Lehar Kütt annab ülevaate KredExi finantsteenustest ja -vahenditest turutõrgete likvideerimiseks.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Infotunnile on oodatud huvilised ka tööstusettevõtetest. Rahastusvõimaluste infotund toimub kolmapäeval, 14. veebruaril kell 11.00 ministeeriumite ühishoones aadressil Suur-Ameerika 1 esimese korruse ruumis "Saar".

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.12.25, 12:35
Tark energiamajandus peaks olema ettevõtete strateegiline valik
Energiaturg on murdepunktis. Taastuvenergia kiire kasv, võrkude piiratud läbilaskevõime ja desünkroniseerumine Venemaa elektrisüsteemist on viinud Eesti energiasüsteemi Euroopa sagedusalasse ja tänu sellele oleme ettearvamatu naabri elektrisüsteemist sõltumatud. Samas peame koos naabrite Läti, Leedu ja Soomega hoidma energiasüsteemi toimimas ja panustama rohkem varustuskindluse tagamiseks. Tuleb mitte ainult rääkida muutustest, vaid ehitada süsteeme, mis on juhitavad ja mis võimaldavad ettevõtetel uues reaalsuses raha teenida, riske vähendada ja energiat targalt juhtida.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele