30. jaanuar 2018

Peagi stardib Jari Kukkoneni „Tootmisjuhtimise kooli“ uus lend

Jari Kukkonen
Autor: Äripäev
Kogenud ettevõtja, juht ja koolitaja Jari Kukkonen alustab peagi Äripäeva Akadeemias „Tootmisjuhtimise kooli“ uue lennuga. Esimene koolituspäev toimub juba 1. märtsil 2018.

Jari Kukkonen on tootmisettevõtete seas hinnatud koolitaja, kel on kogemust juhi, ettevõtja, juhtimiskonsultandi ja koolitajana nüüdseks enam kui 20 aastat. Kukkoneni üke koolitusvaldkondadest on ka tootlikkuse arendamine.

„Tootmisjuhtimise kool“ on Äripäeva Akadeemia koostatud praktiline koolitusprogramm tootmisettevõtetele. Programm koosneb kuuest osast, millest vähemalt kolm toimuvad osalejate enda ettevõtetes.

Koolitus annab praktilised teadmised ja oskused protsessijuhtimise tõhustamiseks tootmisettevõtetes. Tehakse ülevaade meetoditest, mis võimaldavad juhil kaasata töötajaid konkurentsivõime arendamisse. Kuulajad saavad ka kasulikke tööriistu, kuidas juhina luua töötajaid innustavat õhkkonda, ja võimaluse vahetada kogemusi kolleegidega teistest tootmisettevõtetest.

Veel saavad osalejad praktilisi oskusi teha parendusi oma töökohal juba koolituse ajal.

Koolitus on mõeldud inimestele, kelle igapäevatöö mõjutab olulisel määral tootmisprotsesside sujumist - näiteks tootmisjuhid, meistrid, arendusjuhid, kvaliteedijuhid, sisseostujuhid, hooldusjuhid ja –meistrid ning hooldusmehaanikud.

Registreeri „Tootmisjuhtimise kooli“ SIIN.

"Tootmisjuhtimise kooli" korraldab Äripäeva Akadeemia koostöös teemaveebi Tööstusuudised.ee-ga. 

Jaga lugu
Toostusuudised.ee toetajad:
Harro PuusildTööstusuudised.ee juhtTel: 519 355 24
Anu SoometsSündmuste programmijuht Tel: 5164397
Rain JüristoReklaamimüügi projektijuhtTel: 6670 077