• 11.01.18, 14:13
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tööstused on Saaremaal voolukatkestustega hädas

Ootamatud voolukatkestused on Saaremaa toidutööstuste jaoks habemega lugu. Ometi oodatakse pikisilmi lahendust, sest voolukõikumine lõhub seadmeid, ei lase tööd teha ja tähendab lisakulusid.
Kõrgepingeliinid.
  • Kõrgepingeliinid.
  • Foto: Julia-Maria Linna
Järjekordne “pimendus” tabas Kuressaare ja linna ümbruse kliente eile hommikul kella 6–7 ajal ning jättis vooluta tuhatkond klienti. Elektrilevi andmeil oli selle põhjuseks maakaabli lühis Sikassaare alajaama lähistel, mille tagajärjel alajaam välja lülitus. Kes sai elektri varem tagasi, kes hiljem, vahendas Saarte Hääl
Elektrilevi varahalduse sektori juhataja Taavi Janno sõnul uurivad nad alles rikke põhjust ja parandavad vea esimesel võimalusel. Seni varustab kliente vooluga teine alajaam.
Loe pikemalt Saarte Häälest

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 30.01.26, 09:41
Miks usaldas miljardikäibega HANZA oma IT-osakonna teenuspartnerile?
Paljud suured ettevõtted hoiavad oma IT-osakonda kiivalt enda lähedal, kartes, et kontrollist loobumine toob kaasa kaose. Üks Euroopa kiiremini kasvavaid tootmisgruppe tegi aga mõned aastad tagasi kannapöörde: saatis peaaegu kogu oma IT-tiimi ära ja andis võtmed üle teisele ettevõttele. Kuidas on see aidanud keskenduda põhitegevusele ja vabaneda tüütust rutiinist?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele