• 11.10.17, 13:25
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Leedu piimatööstus läks Estoveri vastu kohtusse

Leedu piimatööstus AB Žemaitijos Pienas läks OÜ Estover vastu kohtusse, kuna leiab, et eestlased rikuvad nende kaubamärgiomaniku õigusi, kirjutas ERRi uudistesportaal.
Estoveri tehas.
  • Estoveri tehas.
  • Foto: Veiko Tõkman
AB Žemaitijos Pienas esitas hagi OÜ Estover vastu kaubamärgiomaniku ainuõiguse rikkumise lõpetamiseks ja tulevikus rikkumisest hoidumiseks, vahendas ERR.
Leedu firma kinnitusel kuuluvad neile kaubamärgid Pik-Nik ja Pik-Nik Kids, kuid Estover rikub nende kaubamärgiomaniku õigusi toodetega, mis kannavad nime Piknikupulgad ja Hiirte juustu piknikupulgad.
Kohus kuulutab kohtuotsuse välja 22. novembril.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Äripäev.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.09.25, 16:54
Tark energiasalvestus muutub tööstuses hädavajalikuks
Uute taastuvenergiaallikate kasutuselevõtt, kasvav võrgukoormus ja kõikuvad elektrihinnad sunnivad ettevõtteid otsima paindlikke, töökindlaid ja kasumlikke viise oma energiatarbimise juhtimiseks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele