Edukas tööstusettevõttes Bestra Engineering puhkes aktsionäride vahel nii tuline äritüli, et väikeaktsionär Hellar Mutle lubab Eestist ära kolida, kirjutab Eesti Ekspress.
Hellar Mutle
  • Hellar Mutle
  • Foto: Andres Haabu
Hellar Mutle (56) on, või õigemini oli üks Eesti edukamaid masinatööstureid. Ta juhtis Viljandi külje all Päri külas tegutsenud tööstusala edulugu nimega Bestra. Ettevõte valmistas metallkonstruktsioone nafta- ja gaasitööstusele üle maailma, peamiselt puurtornidele Põhjameres ning Aasias, kirjutab Eesti Ekspress
Silma paistis firma just insenertehniliselt kõrgel tasemel ja suure lisandväärtusega „rätsepatöö“ tõttu. 
Tänaseks on Bestra hiilgusest alles jäänud vaid hall vari.
Loe pikemalt Eesti Ekspressist

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.07.26, 14:36
Pakendamisliini edu algab tootmisprotsessi mõistmisest, mitte roboti valimisest
Tootmisettevõtte pakendamisprotsessi eduka automatiseerimise aluseks on kogu tootmisvoo põhjalik analüüs, et uus süsteem sobituks olemasolevasse keskkonda, aitaks vähendada tööjõuvajadust ning oleks valmis ka ettevõtte tulevasteks arenguteks. Lihtsalt roboti lisamine enamasti oodatud tulemust ei too, nendib tootmise ja tööstuse automatiseerimislahenduste arendaja Smitech OÜ tegevjuht Sander Mitendorf.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele