• 07.09.16, 15:32
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ehitusmasinate tootja Caterpillar koondab tuhandeid inimesi

Ülemaailmne ehitusmasinate ja jõuseadmete tootja Caterpillar teatas, et osana eelmisel aastal käivitatud kulukärpekavast alustatakse tehaste sulgemist ja konsolideerimist ka Euroopas.
Ehitusmasinate tootja Caterpillar koondab tuhandeid inimesi
  • Foto: Equipment World
2000 töökohta kaob Caterpillari plaanide tulemusena viia tootmine üle Gosselies'ist Belgias Grenoble'sse Prantsusmaal ning erinevatesse asukohtadesse väljaspool Euroopat.
Järgmise kahe aasta jooksul koondatakse Põhja-Iirimaal restruktureerimise käigus 200-250 töökohta, kirjutas veebiväljaanne Equipment World. Caterpillaril on kavas sulgeda tehas Monkstowni linnas ja konsolideerida logistikaosakondi Larne's ja Springvale's.
Koos nende koondamistega on tehnikahiid vähendanud oma töötajate arvu üle kogu maailma enam kui 16 000 võrra. Seda on ligi 10 000 koha võrra enam kui ettevõte ennustas eelmise aasta septembris välja kuulutatud kulukärpekavas.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Loe pikemalt Äripäeva teemaveebist ehitusuudised.ee
Autor: Eva Kiisler, ehitusuudised.ee juht

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.10.25, 14:07
Baltikumi energiatulevik vajab enamat kui vaid suuri eesmärke
Kiiresti muutuval energiamaastikul ei piisa üksnes ambitsioonist, sest üleminek peab olema ka tasakaalus ning realistlik. “Ühendada tuleb ambitsioon ja pragmaatilisus. Üleminek rohemajandusele on võimalik ainult siis, kui rohelised eesmärgid käivad käsikäes majandusliku loogikaga,“ ütleb FILTER Grupi tegevjuht Egert Killing ning kutsub kõiki, keda energiasektori tulevik puudutab, konverentsile.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele