• 26.08.15, 12:43
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Avalda arvamust e-arvete kohustuslikuks muutmise kohta

Käimasolev uuring näitab, et 52% ettevõtetest leiab e-arvete kohustuslikuks muutmise olevat hea mõte. Avalda ka oma arvamust.
Käimasolevale Tallinna Tehnikaülikooli e-arve uuringule on praeguse seisuga vastanud ligi 300 ettevõtet. Napp enamus usub, et Eesti riigi otsus e-arved kohustuslikuks muuta pole sundkäik, vaid kasulik ettevõtmine.
Uuringu raames analüüsitakse erasektori valmisolekut ja motiveeritust kasutada arveldamiseks masinloetavaid e-arveid. Vahetulemusena on selgunud, et 75% vastajatest polnud varem kuulnudki või vajaksid täpsustavat infot selle kohta, et alates 2016. aasta teisest poolest tuleb avalikule sektorile kõik arved esitada e-arvetena.
Mida arvad sina? Kas tunned, et oled piisavalt informeeritud? Veel ei ole hilja uuringust osa võtta ja oma arvamust avaldada. Küsitluse leiab SIIT.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 07.04.26, 09:44
Juhtimisoskus mõjutab kasumit rohkem, kui esmapilgul paistab
Organisatsioonikultuur ei ole loosung ega abstraktne mõiste, vaid igapäevaste valikute ja käitumiste kogum, mille mõju jõuab lõpuks ka ettevõtte tulemustesse. Tripodi tegevjuhi ja partneri Maria Veltmanni sõnul on seos juhtimise kvaliteedi ja kasumlikkuse vahel selge, isegi kui seda ei ole alati lihtne otseselt mõõta.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele