FOTOD: Tarneahelakonverents külastas Wendre tootmist

Pärnu tarneahelakonverentsi esimene päev lõppes kolme Pärnumaa tööstusettevõtte külastusega. Suurim oma uksed avanud ettevõte oli Wendre.

Wendre suurim tootmisüksus asub Pärnus 30 000 ruutmeetril, millest 25 000 ruutmeetrit on laopind. Kuna tootmismahud pidevalt kasvavad, siis võtab ettevõte aeg-ajalt laopinnast tootmiseks ruumi juurde. Ladustamispindasid leiab ettevõte ka väljaspool oma hoonete kompleksi. Ettevalmistamisel on ka projekt, et hakata rohkem toorainet ladustama Hiinas.

Valmistoodangu ladu on praegu aga täitumise faasis, kuna ka patjade ja tekkide müük on sesoonne – aasta teises pooles müüakse 60% mahust. See tähendab, et praegu toodetakse ette teiseks poolaastaks.

Wendre toodab päevas 20 000 tekki (10 jalgpalliväljakut) ja 35 000 patja (5 Eiffeli torni, kui padjad üksteise otsa laduda). Kokku on ettevõttel 4200 toote nimetust, millest on aktiivsed umbes pooled. Samas toob tavapäraselt 80% käibest umbes 20 toodet.
Wendre Pärnu tootmishoones on päevasel ajal kontoris ja tootmises tööl kokku üle 400 inimese. Tehas töötab 24 tundi 5 päeva nädalas.

Samaaegselt Wendre külastusega toimusid Tarneahelakonverents 2015 osalejate külastused ka ettevõtetesse AQ Lasertool ja Ruukki.

Galerii

Osale arutelus

  • Tanel Raig

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

Teabevara