• 04.02.15, 17:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Hellar Mutle: tunnustus tuli ootamatult

Tänavused ettevõtjatest teenetemärgi saajad on kõik väärikad inimesed, ütles kõrgtehnoloogilisi kvaliteetseadmeid valmistava Viljandimaa firma Bestra Engineering juht ja üks omanik Hellar Mutle.
„Need, keda ma siin näen, on kõik väärikad inimesed. Ettevõtjate valik on alati seotud ka riskiga,“ vastas Mutle küsimusele, kas tänavu on kaheksa ettevõtjat piisav valik teenetemärgi saamisel.
„Ettevõtlus on teadupärast selline valdkond, kus täna võid sa olla edukas, homme aga sattuda sellisesse olukorda, kus väga hästi ei lähe,“ lisas ta. Kahtlemata tuli tunnustus Mutlele enda sõnul ootamatult ja valmistas siirast rõõmu.
Firma juht ja omanik tõdes, et on juba 15 aastat koostööd teinud Norraga ja tegelenud naftatööstusseadmete tootmisega. „Ettevõttel on kogu aeg hästi läinud, ei ole tagasilööke olnud,“ sai teenetemärgi saaja uhkusega öelda.  

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.11.25, 17:41
Koondplaneerimine tootmises parandab tarnetäpsust
Tänapäevane tootmisprotsesside planeerimine nõuab tõhusust – täpsust ja kiirust, mida ei ole võimalik saavutada ilma operatiivsete reaalaja andmeteta. See teema tõusis teravalt esile Covidi ajal, kui tarneahelad olid tugevalt häiritud, ning on jätkuvalt väga oluline, sest rahvusvaheline ärikeskkond on endiselt volatiilne.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele