Kes astuvad üles konverentsil Tööstuse Äriplaan 2015?

13. novembril toimub Tallinnas tootmissektorile suunatud konverents Tööstuse Äriplaan 2015, kus astuvad üles nii tublid väiketootjad kui rahvusvahelise haardega ettevõtted.

Väiketootjate poolelt on esindatud näiteks disainitud saunakeriseid valmistav OÜ Huum, mille juht Siim Nellis räägib sellest, kuidas muuta  alustav ettevõte unikaalse lisandväärtuse toel edukaks.

OÜ Huum hakkas Eestis esimesena elektrikeriseid tootma ning tänaseks on ettevõte oma toodanguga laienenud mitmetele välisturgudele. Samuti arendas Huum välja mobiilirakendusega juhitava elektrikeriste puldi, mis võimaldab sauna kütmise aega ning temperatuuri seadistada ja jälgida nutitelefoni abil.

Teise väiketootjana astub konverentsil üles OÜ Lehe Pruulikoda. Käsitööõllesid valmistava ettevõtte omanik ja tegevjuht Gristel Tali keskendub sellele, mil moel on väiketegijal võimalik traditsiooniliste suurtootjate kõrval oma koht leida. Gristel räägib ka sellest, miks kasvab käsitööõllede joojate hulk vaatamata õlle keskmisest kallimale hinnale ning mida on võimalik väiketootjana ära teha, ilma et sul oleks rahakott puuga seljas.

PAKRI Teadus- ja Tööstuspargi juht Enn Laansoo, Jr. räägib oma ettekandes ambitsioonikast plaanist muuta park Põhja-Euroopa energiatõhususe valdkonna kompetentsikeskuseks, andes ülevaate ka sellest, milliseid võimalusi see kohalikele ettevõtetele loob.

Columbus Eesti keskendub aga Kobayashi 20 võtmele ja annab nõuandeid, kuidas viia oma tootmisettevõte maailma tipptegijate ridadesse.

Sel suvel ASi Marat ostnud ning hiljuti ka ASi Qualitex omanikuks saanud Kristi Täht räägib konverentsil sellest, milliseid riske ja võimalusi näeb ta värske investorina rõivatööstuses.

OÜ Nordic Houses ja MTÜ Eesti Puitmajaliit juhatuse liige Argo Saul jagab aga soovitusi ja nippe selle kohta, kuidas on eestlastel õnnestunud  niðiärist ehk puitmajasektorist välja arendada Euroopa üks juhtivaid eksportööre.

Ehituskeemia tootja Krimelte OÜ tegevjuht Alar Salum keskendub oma ettekandes sellele, kuidas rajada edukat rahvusvahelist tootmis- ja müügivõrgustikku.
Krimelte kuulub Wolf Groupi, mille tootmisüksused asuvad Eestis, Hispaanias, Venemaal ja Brasiilias. Grupi müügiüksused asuvad Balti riikides, Ukrainas, Rumeenias, Bulgaarias, Taanis, Kasahstanis, Hispaanias, Prantsusmaal, Portugalis ja Ühendkuningriigis.

Lisaks räägib ASi Wendre juhatuse esimees Vahur Roosaar ettevõtte arenguplaanidest ja investeeringutest.

Konverentsi esinejate ring on hetkel täienemisel ning täpsema programmiga on võimalik Tööstusuudiste vahendusel tutvuda juba lähiajal.

Tööstuse Äriplaan 2015 toimub 13. novembril Sokos Hotel Viru konverentsikeskuses.

Konverentsi soodushind on kuni 30. oktoobrini registreerudes 199 eurot (km-ga 238,8€) osaleja kohta. Alates 2 osaleja üheaegsel registreerumisel ühest maksjafirmast kehtib täiendav soodushind 179,10 eurot (km-ga 214,92€) osaleja kohta.

Alates 31. oktoobrist kehtib konverentsil osalemisel täishind 229 eurot (km-ga 274,8€).

Konverentsile on võimalik registreeruda SIIN asuva registreerimislingi vahendusel, helistades numbril 51 69 747 või kirjutades e-posti aadressile raigo.neudorf@aripaev.ee

Tööstuse Äriplaan 2015 korraldajaks on Äripäeva teemaveeb Tööstusuudised.ee.

Osale arutelus

  • Raigo Neudorf

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

Teabevara