Soome statistikaameti andmetel oli Soome ettevõtetel 2012. aastal Euroopa Liidu riikides kokku 2891 tütarfirmat, millest 453 tütarettevõtet asus Eestis.
Soome ettevõtetele kuuluvates Eesti  tütarfirmades töötas 2012. aastal kokku 24 740 inimest, samal ajal ulatusid tütarfirmade tööjõukulud 440,8 miljoni euroni.
Siinsetesse tütarfirmadesse investeeriti 139,6 miljonit eurot ning tütarfirmade kogukäive ulatus 4,3 miljardi euroni..
Täpsema statistikaga on võimalik tutvuda SIIN

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 17.06.26, 14:50
Kuidas vähendada robotliinide energiakulu vaakumtehnoloogia abil
Tootmisettevõtetes otsitakse üha enam lahendusi, mis aitaksid vähendada käsitööd, muuta protsesse stabiilsemaks ja parandada töötajate ergonoomikat. Üks võimalus selleks on vaakumtehnoloogia, mida kasutatakse järjest laiemalt nii robotiseeritud tootmisliinidel, pakendamises kui ka materjalikäsitluses.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele