Rexest Grupp näitab, kuidas saavad plastjäätmetest ehitusmaterjalid

Mäol asuv ettevõte OÜ Rexest Grupp tutvustab novembri lõpus seda, kuidas on uudse tehnoloogia abil võimalik plastjäätmetest ehitusmaterjale toota.

Rexest Grupp on 2009. aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mille põhitegevuseks on plastikjäätmete taaskasutusse võtmine ning plastikust ehitusmaterjalide tootmine. Rexesti näol on hetkel tegu ainsa Eesti ettevõttega, mis suudab taaskasutusele võtta kodumajapidamistes tekkinud segaolmeplastikpakendeid.

Rexest Grupp valmistab Mäo tehases kodumajapidamistes tekkinud plastikujäätmetest ehitusmaterjali Plastrex, mida on kasutatav nii aiamööbli, kasvuhoonete kui eramute terrasside valmistamiseks.

Oma tootmisprotsessides kasutab Rexest Grupp tehnoloogiat, mis võimaldab kasutada ja ümber töödelda erinevat tüüpi plastikuid ning ettevõtte toodang läheb täna peamiselt ekspordiks. Ettevõte tegutseb Kesk-Eestis ning Rexesti tootmispinnad paiknevad Väätsal (plastikujäätmete käitlemise tehas) ning Mäol (ehitusmaterjalide tootmine).

Novembri viimasel reedel ongi võimalik kõigil huvilistel Rexesti kogemustest osa saada, tutvuda ettevõtte poolt kasutatava tehnoloogiaga ja tema senise käekäiguga.

Sellest, kuidas uudse tehnoloogia abil eristuda ja välisturgudele laieneda ning milliseid koostöövõimalusi pakub Rexest Grupp, räägivad klubis ettevõtte juhatuse liikmed Andrus Valdmaa ja Aarne Saareväli.

Tööstuse klubis osalemine maksab 68 eurot (km-ga 81,60 eurot) ning sündmusele on võimalik registreeruda läbi SIIN asuva osalusankeedi, kirjutades e-posti aadressile raigo.neudorf@aripaev.ee või helistades telefonil 51 69 747.

Tööstuse klubi Rexest Grupis: „Kuidas muuta uudne tehnoloogia ettevõtte edulooks?“ toimub reedel, 29. novembril algusega kell 11.00 Mäo keskuses (koguneme Sämmi grilli juures).


Klubi päevakava:

11.00 – 11.15 Kogunemine ja registreerimine
11.15 – 11.30 Rexest Grupi tutvustus. Aarne Saareväli, Rexest Grupi juhatuse liige
11.30 – 12.15 Kuidas uudse tehnoloogia abil eristuda ja välisturgudele laieneda. Andrus Valdmaa, Rexest Grupi juhatuse liige
12.15 – 12.45 Milliseid koostöövõimalusi pakub Rexest Grupp? Aarne Saareväli ja Andrus Valdmaa
13.00 – 14.00 Tutvumine Rexest Grupi tootmisega

 


 

Osale arutelus

  • Raigo Neudorf

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

Teabevara