Tallinnas algab Toidumess

Tallinnas algab homme 15. juubelit tähistav Tallinna Toidumess.

Toiduliidu teatel osalevad messil liidu liikmetest A-Vorst OÜ, Kikas OÜ ja AS Uvic (lihatooted) ning AS Rõngu Mahl ja AS Largo (mahlatootjad).

Toodetega on väljas ka koduste maitsetega magustoite, siirupeid ja kastmeid valmistav OÜ Mikaado ja uudistooteid tutvustab AS Marmiton. Üle mitme aasta osaleb messil taas Nantecom Saaremaa Delifood OÜ, kes tutvustab oma uut Saare nime kandvat tootesarja. Degusteerimiseks pakutakse tooteid AS-ilt Eesti Pagar ja Balsnack International Holding AS-ilt.

Tutvumiseks on väljas tootekonkursi Eesti Parim Toiduaine 2013 võitjad. Võidutoodete ja uute talvetoodete degusteerimistega on kohal AS M.V.Wool, AS Liviko, AS Põltsamaa Felix, AS Leibur, AS Kalev, AS Premia Tallinna Külmhoone, Valio Eesti AS, Estonian Spirit OÜ ning Kivisaare Veski OÜ.

„Sel aastal taotles Toiduliit PRIA-lt turuarendustoetust oma liikmetele osalemiseks kontaktmessil Tallinna Toidumess,“ ütles Toiduliidu juhataja Sirje Potisepp. „Kuna ürituse üheks põhieesmärgiks on uute toodete tutvustamine ja koostöösidemete loomine nii jaekaubanduse kui toitlustajatega, on Tallinna Toidumess suurepäraseks võimaluseks ettevõtetele tõepoolest ka seda teha.“

Kontaktmessi raames valitakse parim Jõulutoode 2013 nii liha- kui pagaritoodete kategooriast ning parim jõuluõlu ja hõõgvein.

Toiduainetööstus on Eesti suurim töötleva tööstuse haru. Eesti Toiduainetööstuse Liit on katusorganisatsioon toiduaineid tootvatele ettevõtetele. Hetkel on Toiduliidul 48 otseliiget ja 4 erialaliitu, kokku on liikmeid ca 100. Toiduainete realiseerimise netokäibest andsid Toiduliidu liikmed enam kui 80%.

2013. aastal tähistab juubelit ka Toiduliit ise – liidu loomisest möödub 3. novembril 20 aastat.

Tallinna Toidumess toimub 30.10. - 01.11. 2013 Eesti Näituste messikeskuses.

Osale arutelus

  • Raigo Neudorf

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

Teabevara