Eesti Energia tehnoloogiatööstuse Narva ja Jõhvi tehase ühendamise käigus koondatakse Narva tehases 82 töökohta. ?Si Eesti Energia Tehnoloogiatööstus uuenev tehas hakkab paiknema Jõhvis.
Septembri esimese nädala seisuga töötas ASis Eesti Energia Tehnoloogiatööstus 727 inimest.
Töötukassa Narva büroo juhataja Alla Ojavere ütles, et talle on juba esitatud nimekiri 70 koondatavast töötajast. Erialade lõikes on seal veidi rohkem koostelukkseppi, kraanajuhte, troppijaid, abitöölisi.
Narva tehases kestab töö oktoobri lõpuni, kirjutab
Põhjarannik.
Artikkel jätkub pärast reklaami
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Nädalaga 1300 töösooviavaldust keevitaja ametikohale – just sellise tulemuse tõi tööstus- ja tootmisettevõtetele keskendunud Hansavesti OÜ ühele ettevõttele korraldatud värbamiskampaania. Kuidas sellise hulga inimeste seast aga kiirelt ja tõhusalt välja selekteerida need, kes päriselt antud tööle sobivad?